IMG_0201

Najlepší v cestovnom ruchu PSK 2017

Verejnosť v online hlasovaní vybrala najlepšie zariade­nia, zamestnanca a produkt cestovného ruchu Prešov­ského kraja za rok 2017.

Štvrtý ročník ocenení Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kra­ja vyhlásila Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severo­východ Slovenska, ktorá zastrešuje rozvoj cestovného ruchu v Prešov­skom kraji.

Ocenenie má poukázať na kvality, motivovať a oceniť tých, ktorí rozvíjajú cestovný ruch kraja vo všetkých jeho oblastiach. Odborná porota rozhodla o ocenených osobnostiach a trojici NAJ produktov. Verejnosť si v online hlasovaní zvolila NAJ zariadenia, NAJ zamestnanca a tiež NAJ produkt roku 2017. NAJ informačná kancelária je podľa hlasovania verejnosti DUKLA DESTINATION vo Svidníku.

Prešovský kraj sa predstavil na najväčšom slovenskom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2018. Súčasťou pestrého programu bolo aj odovzdávanie ocenení Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2017. “Máme čo ponúknuť. Získali sme ocenenie za najlepšie informačné zariadenie v Prešovskom kraji, čo si nesmierne vážime. Je to motivácia a zároveň záväzok do budúcna. Táto cena je však v prvom rade zrkadlom pre náš okres. Máme tu jedinečnosti, ktoré sa oplatí svetu ukázať, preto práca na rozvoji cestovného ruchu má z dlhodobého hľadiska nesmierny význam. Buďme hrdí odkiaľ pochádzame a aktívne sa venujme propagácií i naďalej,” povedal Ján Hirčko, zakladateľ DUKLA DESTINATION.

 

Zatvoriť
Stiahnite si mobilného sprievodcu regiónom App Store App Store Google Play Google Play