vychozi-obrazek

O projekte

Nezisková organizácia DUKLA DESTINATION chce spájať subjekty, ktorým záleží na rozvoji regiónu pod DUKLOU a aktívne propagovať hodnoty tejto destinácie doma i v zahraničí.

 

Geografická poloha regiónu, ľudové tradície a remeslá, krása okolitej prírody, drevené chrámy svetového dedičstva UNESCO a história bojov z 2. svetovej vojny robia toto mystické miesto atraktívne pre nadšencov túžiacich po zážitkoch z celého sveta.
Rozhodli sme sa tento unikátny potenciál prešovského regiónu uchopiť a budovať produkty cestovného ruchu, ktorými pomôžeme okrem iného i k zvýšeniu zamestnanosti v regióne, prinavráteniu aktívneho životného štýlu občanom a to najmä vďaka zachovávaniu dedičstva našich predkov a prírodného potenciálu v tejto destinácií. 

 

NAŠA VÍZIA:

Táto nezisková organizácia je ešte mladá. Veľmi dobre si uvedomujeme, že sme na úplnom začiatku behu na dlhú trať. A práve tento fakt je pre nás vášňou, ktorá nás ženie vpred. Neziskovú organizáciu sme založili s jasnou víziou postupných a konkrétnych krokov, ktoré chceme naplniť, aby bol tento ambiciózny projekt v čase úspešný.

 

NAPÍSALI O NÁS:

 

OFICIÁLNY KONTAKT:

Subjekt:
DUKLA DESTINATION n.o.
IČO: 45747504
Ul. Sovietskych hrdinov 165
08901 Svidník

NFNO: Nezisková organizácia
Názov NFNO: Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
Dátum vzniku: 5.8.2015

Viac info:

Kontaktujte nás:

Zatvoriť
Stiahnite si mobilného sprievodcu regiónom App Store App Store Google Play Google Play