1 (1)

Olla apartmány, Svidník

Apartmány Basic
Ubytovanie v apartmánoch basic ponúka ubytovanie pre 3 dospelé osoby. Každý apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, wc) a vlastnou kuchyňou (vrátane spotrebičov a kuchynského vybavenia). V obývacej izbe je k dispozícii jedálenský stôl, rozkladací gauč a TV so základnou ponukou televíznych kanálov.

Apartmány Lux
Ubytovanie v apartmánoch lux umožňuje ubytovať 3 dospelé osoby s možnosťou pridania prístelky. Každý apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, wc) a vlastnou kuchyňou (vrátane spotrebičov a kuchynského vybavenia). V obývacej izbe je k dispozícii jedálenský stôl, rozkladací gauč a TV so základnou ponukou televíznych kanálov.

Hotelové izby Lux
Ubytovanie v izbách lux umožňuje ubytovať 2 dospelé osoby s možnosťou pridania prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, wc), skriňou na odkladanie Vaších vecí. V izbe je k dispozícii jedálenský stôl, rozkladací gauč a TV so základnou ponukou televíznych kanálov. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet.

 

Viac info:

Fotografie:

Adresa:

Mudr. Pribulu 2055, 08901, Svidník

Zatvoriť
Stiahnite si mobilného sprievodcu regiónom App Store App Store Google Play Google Play