Táto udalosť už prebehla.Zatvoriť
complex_gallery_image24298image_big_7 (2)
13 mar

Galakoncert La Gioia

!!! Galakoncert LA GIOIA sa presúva na iný termín !!!

Privítajme jar s novou, sviežou nádielkou galakoncertov La Gioia v doprovode bravúrneho kvarteta Simple Lounge Quartet!

La GIOIA vznikla v roku 2008. Prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. LA GIOIA je zoskupenie troch spevákov, ktorí interpretujú populárne piesne v štýle belcanta. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v podaní La Gioia znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom.

LA GIOIA v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou prichádza LA GIOIA, aby ponúkla nevšedný a na hudobnej scéne jedinečný hudobný zážitok.

Simple Lounge Quartet tvoria mladi, talentovaní umelci, ktorí sú absolventmi VŠMU v Bratislave, JAMU v Brne či Lotyšskej akadémie hudby. Ich hudobný záber obsahuje skladby klasickej, filmovej, populárnej a jazzovej hudby. Pravidelne účinkujú na pódiách klasickej hudby doma a v zahraničí, no ťažiskom ich umeleckého pôsobenia je orchester Slovenského Národného Divadla a Slovenskej Filharmónii, kde zaujímajú popredné posty.

Lístky si môžete zakúpiť tu : https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=72038d338f3c6e043c1bb1c50e9bc76c5be9879a25a8b2783bac21f2

Vstupné:

Dospelí12 €

Fotografie:

Adresa:

Dom kultúry Svidnik

Zatvoriť
Stiahnite si mobilného sprievodcu regiónom App Store App Store Google Play Google Play