Táto udalosť už prebehla.Zatvoriť
113920751_1776299372525431_7765759470678314044_n
25 júl

Netradične tradične! Piknik v skanzene

Je síce pravdou, že naši predkovia nemali popri všetkých domácich a poľnohospodárskych prácach príliš veľa času na oddych, avšak mali dostatok času na seba. Prijmite preto pozvanie SNM – Múzea ukrajinskej kultúry vo Svidníku prežiť príjemný letný deň v čarokrásnom autentickom prostredí skanzenu v kruhu svojich najbližších.
Pre najmenších máme pripravené tvorivé dielne pod vedením skúsenej lektorky, kde si budú môcť vyskúšať svoje zručnosti. Nezabudli sme ani na obľúbené maľovanie na tvár a vyznávači fotografie budú môcť využiť dobový fotoateliér.
Tí, ktorí chcú zažiť panoramatické výhľady na mesto a blízke okolie nielen z pohodlia diek, ale trúfnu si aj na konské sedlo, budú mať jedinečnú možnosť zajazdiť si na koni počas celého dňa.
A nezabudnite, že každý, kto príde v tento deň oblečený na ,,ľudovú nôtu“, získava 50% zľavu zo vstupného!

Srdečne Vás pozývame na netradičný piknik, ktorý sa bude konať 25. júla 2020 v areáli národopisnej expozície v prírode (skanzene) SNM – MUK.
Tešíme sa na Vás!
PS: deka, piknikový kôš s dobrotami, ľudový odev, úsmev = veľká výhoda

Podujatie sa bude konať v zmysle protiepidemiologických opatrení vydaných Úradom verejného zdravotníctva SR a nariadení generálneho riaditeľa SNM. Prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie pri dodržiavaní opatrení.

Vstupné:

Dospelí3 €

Fotografie:

Adresa:

Skanzen ukrajinsko-rusínskej kultúry - Svidník, Svidník

Zatvoriť
Stiahnite si mobilného sprievodcu regiónom App Store App Store Google Play Google Play