1 (2)

Hotel Alfa, Giraltovce

Hotel bol postavený v roku 1972 pod názvom hotel Družba, neskôr v roku 1991 ho premenovali na hotel Alfa. V roku 2013 bol zrenovovaný a vynovený pod pôvodným názvom hotel Alfa. Hotel svojim hosťom ponúka počas celého roku ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Širokou škálou služieb uspokojí nielen jednotlivcov, ale aj skupiny. Súčasťou hotela je aj štýlová reštaurácia a kaviareň s výhľadom na mesto. Hotel disponuje priestorovým a materiálnym vybavením na organizovanie rôznych podujatí.

Ak hľadáte príjemne, kvalitné a cenovo výhodne ubytovanie a stravovanie ste na správnom mieste. Radi Vás privítame a splníme Vaše želania. Veríme, že aj pre Vás sa Hotel Alfa v Giraltovciach stane miestom, kam sa radi vrátite.

Hotel ponúka ubytovanie v 12 luxusne zariadených dvojposteľových izbách s balkónom a s možnosťou prístelky a v 1 apartmáne s balkónom. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené sociálnym zariadením (WC, vaňa alebo sprchovací kút), LCD televízorom, Wifi pripojením. Ponúkame 2 izby bezbariérového typu. Izby sú nefajčiarske. Raňajky sa podávajú formou výberu z raňajkového lístku a sú zahrnuté v cene ubytovania.

Viac info:

Fotografie:

Adresa:

Dukelská 70, 087 01 Giraltovce

Zatvoriť
Stiahnite si mobilného sprievodcu regiónom App Store App Store Google Play Google Play